Stwardnienie rozsiane - diagnoza której nie życzę nikomu. Chciałbym pokazać, że ta diagnoza nie oznacza iż życie się kończy. Pragnę pokazać innym, że to życie wciąż jest, chodź może trochę inne, może trudniejsze ale to nie koniec. Czy jestem czasami załamany? Często, ale potem się podnoszę i maszeruje dalej z podniesionym czołem i z uśmiechem na twarzy.

Jeśli chodź trochę ten blog będzie pomocny dla Was chorych oraz dla Waszych rodzin to będę szczęśliwy. To właśnie jedna z tych rzeczy która dodaje mi sił.

Wojciech Mrugalski

sobota, 29 czerwca 2013

Na tapczanie...

W piątek miałem jechać do Oli do pracy na chwilę, a potem na zakupy, do fryzjera itp. To był błąd bo zrealizowałem tylko pierwszy punkt. Tak mnie zakręciły dziewczyny na rehabilitacji, że nie można się było wyrwać.
Byłem u niej w pracy drugi raz, a jej koleżanka, Agata mnie witała jak byś my się znali całe życie. Poznałem również Łączka-Pączka. Ona jest odjazdową dziewczyną. Nie będę ukrywał, że było fajnie. Towarzystwo bardzo rozrywkowe. Oj gdyby to nie była praca to byśmy rozkręcili niezła imprezę ale zbliżała się godzina 20 i czas było iść do domu.
Wracałem do domu na moim rydwanie i trafiłem na taki chodnik, że czułem się jak bym był na rodeo. Jak już się wydostałem z tej dziurlandii to złapał mnie deszcz. Echhhhh... dolało mi trochę.

Za to dzisiaj mam dzień z tych "na tapczanie siedzi leń". Oj, nie chciało mi się wychodzić. Może jutro się wybiorę, a jest co oglądać bo w Krakowie odbywa się IX Małopolski Piknik Lotniczy. Mieszkam od miejsca tego pikniku jakieś 1000 m, a że mieszkam na X piętrze to można powiedzieć, że mam miejsce w pierwszym rzędzie. Jak starczy mi zapału, pogoda wytrzyma i starczy poweru w akumlatorach to może zaglądnę na Mistrzostwa Europy w Bike Polo 2013 w Krakowie.

A teraz wybaczcie ale idę realizować ciąg dalszy wiersza Jana Brzechwy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie miło gdy się przedstawisz:-)