Stwardnienie rozsiane - diagnoza której nie życzę nikomu. Chciałbym pokazać, że ta diagnoza nie oznacza iż życie się kończy. Pragnę pokazać innym, że to życie wciąż jest, chodź może trochę inne, może trudniejsze ale to nie koniec. Czy jestem czasami załamany? Często, ale potem się podnoszę i maszeruje dalej z podniesionym czołem i z uśmiechem na twarzy.

Jeśli chodź trochę ten blog będzie pomocny dla Was chorych oraz dla Waszych rodzin to będę szczęśliwy. To właśnie jedna z tych rzeczy która dodaje mi sił.

Wojciech Mrugalski

poniedziałek, 30 sierpnia 2010

Dąbek 2011

W dniu dzisiejszym otrzymałem pismo z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego. W piśmie tym zostałem poinformowany, iż z powodu braku wolnych miejsc zostałem wpisany na listę kolejkową pod numerem 616/10.
Przewidywany termin przyjęcia do Krajowego Ośrodka Mieszkalno - Rehabilitacyjnego dla Osób Chorych na Stwardnienie Rozsiane w Dąbku został ustalony na rok 2011.

To bardzo dobra wiadomość, ponieważ Dąbek jest moim drugim domem. Uwielbiam tam jeździć i już się nie mogę doczekać kiedy będę mógł się spotkać z przyjaciółmi.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Będzie miło gdy się przedstawisz:-)